Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Заклад дошкільної освіти комбінованого типу ясла-садок №1 «Веселка» Біляївської міської ради Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Біляївської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

      Заклад дошкільної освіти комбінованого типу  ясла-садок №1 «Веселка» заснований в 1951 році. Центральна сторона території закладу огорожена металевим  парканом з бетонною основою, остання територія – металевою сіткою.

     Заклад розташований на земельній ділянці – 1.024га. Він складається із чотирьох будівель: дві будівлі  для перебування дошкільників, котельня та складські приміщення з підвалом для зберігання овочів.

     Перша споруда: одноповерхова будівля розрахована на 5 вікових груп; друга споруда двоповерхова будівля здана в експлуатацію в 1966 році – розрахована на 6 вікових груп. Загальна площа приміщень складає 1648 м2.

     В одноповерховому корпусі  на дві вікові групи – один санвузол, спільна роздягалка. Кожна вікова  група поєднана зі спальнею. їжа приноситься із харчоблоку, посуд  перемивається в спеціально обладнаному приміщенні.

     В двоповерховому корпусі – для кожної вікової групи – групове приміщення поєднане зі спальнею, роздягалка та санвузол. Для груп раннього віку - окрема спальня. В закладі працює вихователь-методист, практичний психолог,  вчителі-логопеди, музичні керівники в спеціально обладнаних кабінетах. В наявності актова зала для проведення музичних та спортивних заходів.

     На прилеглій території – для кожної вікової групи облаштований ігровий майданчик з металевим спортивним  обладнанням, працює спортивний майданчик.

     Садок розрахований на 228 місць. В установі працює штат 58 співробітників. Всього педагогів 24, із них 8 осіб мають вищу освіту, 16 педагогів- середню спеціальну.

 

Адреса: 67602 м.Біляївка проспект Незалежності, 2
ПІБ директора: Приходько Тетяна Вікторівна
Email: zdoveselka1966@gmail.com
Телефон 1: +38 04825225684
Телефон 2: +38 04825225374
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені