Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Саф`янський заклад дошкільної освіти (ясла – садок) «Золотий ключик» Саф`янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Дошкільний навчальний заклад створений на підставі рішення Саф'янської сільської ради №21 від 25.03.1992 року. Заснований на комунальній формі власності.

Одноповерхова будівля загальною площею 6760 м2,кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, спальню, групову, санвузол. На прилеглій території розташоване спортивне ігрове обладнання.

Також в наявності є актова зала,медичний кабінет. Садок розрахований на 70 місць. Територія закладу огороджена металевим парканом. В установі працює 20 співробітників .Всього педагогів 8,з них 6 осіб мають вищу освіту, 2 педагога-середню спеціальну.

Пріоритетні напрямки роботи:

1.Створення духовно-просторового середовища як форми співіснування дитини з дорослими шляхом залучення до духовної культури людства.

2.Практична реалізація методу індивідуального медико-психолого-педагогічного супроводу кожної дитини з метою зміцнення і збереження її фізичного та психічного здоров'я.

3. Удосконалення форм, змісту і методів взаємодії з батьками.

Адреса: 68670, с.Саф’яни, вул. Бесарабська, 18
ПІБ директора: Бурковська Тетяна Василівна
Email:
Телефон 1: +38 0982954699
Телефон 2: +38 -
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені