Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» с. Красне
Керуюча організація: Відділ освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради Одеської області
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

В 1964 році було відкрито новий дитячий садок «Сонечко». З 2006 року дитячий садок входить до навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» с.Красне. Типове приміщення, будівля одноповерхова, територія огороджена металевим парканом, Площа приміщень 447 кв.м. На ігровій ділянці є  спортивні споруди. Фактично працює 2 групи, в них 42 дитини. Заклад працює в постійному режимі. Кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, групову, спальню, санвузол. В дитячому садку також є фізкультурна зала.

В установі працює 9 співробітників, з них 3 педагог, 2 осіб мають вищу освіту, 1- середню спеціальну, заочно навчається. Пріоритетні напрямки роботи:

Створення формування у дітей соціальної відповідальності і вміння відчувати, розуміти себе та інших людей, виховувати гуманістичні риси особистості: доброту, дбайливість, чуйність, правдивість, повагу до старших.

Удосконалення елементарного світорозуміння, екологічної вихованності, позитивного, емоційно-ціннісного ставлення до природного довкілля.

Адреса: Адреса : 68552, с. Красне вул. Шкільна,3 Тарутинський район Одеська область
ПІБ директора: Іваницька Галина Іванівна
Email:
Телефон 1: +38 0484773135
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені