Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Пролісок» міста Білгорода-Дністровського Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Дошкільний навчальний заклад засновано у 1986 році, територія огороджена парканом. Типова двоповерхова споруда з білої цегли з шиферною покрівлею, загальною площею 2180 м2, має 23 приміщення. Кожна група має свій окремий ігровий майданчик, навіси, альтанки, вхід та пожежні виходи, роздягальню, спальню, групову, санвузол, портомийку. На прилеглій території розташовано спортивний майданчик, з необхідним обладнанням. В наявності методичний кабінет та кабінети психолога і діловода, актова та фізкультурна зали. Дошкільний заклад розраховано на 265 місць. В закладі працює 63 працівника, з них педагогів – 28 чол., 5 осіб мають повну вищу освіту, 2 – базову вищу, 21 – неповну вищу.
Пріоритетні напрямки роботи:
1. Забезпечення оптимально сприятливих умов для збереження та зміцнення психофізичного здоров’я дошкільників, здійснення фізкультурно-оздоровчих заходів, формування здорового способу життя через усвідомлення його цінності та засвоєння основ безпеки життєдіяльності.
2. Реалізація завдань екологічного виховання та формування у дітей ціннісного ставлення до природи, охорони та збереження природних ресурсів через наповнення усіх видів діяльності екологічним змістом.
3. Використання передових інноваційних педагогічних технологій в освітньо-виховній діяльності ДНЗ.
Спрямування зусиль педагогів та батьківської громади на формування всебічного та гармонійного розвитку кожної дитини-дошкільника.

Адреса: 67700, м. Білгород-Дністровський, вул. Перемоги, 32
ПІБ директора: Лутенко Людмила Іванівна
Email: ds-prolisok@ukr.net
Телефон 1: +38 04849) 2 40 71
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені