Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Буратіно» міста Білгорода-Дністровського Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Дошкільний навчальний заклад засновано Ясла - садок №2 "Буратіно" відкрився в грудні місяці 1949 року по вул. Маяковського 29. Споруда ДЗ була нетипова і тому рішенням Білгород -Дністровського Міськвиконкому в 2001 році ДНЗ №2 було переведений в типове двоповерхове приміщення, що розташоване за адресою: вул. Сонячна, 10, рік споруди 1985, територія огороджена металевим парканом. загальною площею 12100 кв.м, площа будівлі 1524кв.м, кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, спальню, групову, санвузол, міні-кухню. На прилеглій території розташовані навіси, спортивне ігрове обладнання, альтанки, на майданчиках кожної вікової створені казкові екологічні куточки. Також в наявності є музична зала, 2 спортивних зали , кабінет психолога, методичний кабінет.
Проектна потужність 215 місць. В установі працює 84 співробітників. Всього педагогів 42, з них 19 осіб мають вищу освіту, 28 середню спеціальну, 5 навчаються в ВНЗ.
Пріоритетні напрямки роботи:
1. Виховання здорового способу життя у дошкільників.
2. Корекційно-розвивальне навчання дітей для подолання мовленнєвих порушень, розвитку зв’язного мовлення та розвитку мислення.
Спільна робота педагогічного колективу і родини у вихованні духовно-моральних якостей у дітей дошкільного віку. (В.О.Сухомлинський)

Адреса: 67700 м. Білгород – Дністровський, вул..Сонячна,10
ПІБ директора: Попова Віра Юхимівна
Email: detsad2bdnistr@ukr.net
Телефон 1: +38 0484964013
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені