Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Комунальний заклад дошкільної освіти загального типу ясла-садок № 10 "Струмочок" Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Керуюча організація: Відділ освіти Ізмаїльської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Приміщення дошкільного навчального закладу одноповерхове (3 од) пристосоване, З 1959 року функціонує як дошкільний навчальний заклад.
Загальна площа 2770 м2, кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, багатофункціональну групову (ігрова, їдальня, спальня), санвузол. На прилеглій території розташовані навіси, спортивне ігрове обладнання, альтанки. Садок розрахований на 69 місць.
 В установі працюють 24 співробітників. Всього педагогів 10, із них 9 осіб мають вищу освіту, 1 педагог середню спеціальну.  
Пріоритетні напрямки роботи:
1. Удосконалення та систематизація інноваційних технологій та ефективне   використання їх у навчально-виховному процесі.
2. Використання методу сендплею (пісочної терапії) з метою корекції емоційного стану дитини, розвитку тактильної чутливості і дрібної моторики, активізації мовленнєвої діяльності дошкільнят.
3. Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами образотворчого мистецтва.
4. Спрямування роботи педагогів та родини на розвиток здорової і гармонійної особистості. Формування у дітей дбайливого і бережливого ставлення до власного здоров`я і життя.

Адреса: 68600, Україна, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вулиця Бендерська, будинок 36
ПІБ директора: Ващук Світлана Костянтинівна
Email: 34749811@mail.gov.ua
Телефон 1: +38 (04841)22512
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені