Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла -садок) "Золотий ключик" Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області
Керуюча організація: Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

    Ясла - садок  « Золотий ключик» села Малаївці  Кросноокнянського району Одеської  області, комунальна організація  (установа, заклад) засновано в 1969 році, територія огороджена дерев’яним парканом. Одноповерхова будівля загальною площею 231м2, в якій знаходяться дві різновікові групи. Також є в наявності роздягальня, спальня, групові кімнати, туалет, кабінет завідуючої. На прилеглій території розташовані навіси, спортивне та ігрове обладнання. Садок розрахований на 35 місць. В установі працює 9 співробітників. Всього педагогів 4, з них 1 має вищу освіту, 2 - незакінчену вищу,          1 - середньо-спеціальну.
Пріоритетні напрямки роботи:
1. Удосконалення форм, змісту і методів взаємодії з батьками.
2. Впровадження ідеї екологічного виховання.
3. Практична реалізація методу індивідуального медико-психолого-педагоічного супроводу кожної дитини з метою зміцнення і збереження її фізичного та психологічного здоров’я.
4. Створення духовно-просторового середовища як форми співіснування дитини з дорослими шляхом залучення до духовної культури людства.

Адреса: 67932 село Малаївці, Красноокнянський район, Одеська область
ПІБ директора: Коліна Віра Михайлівна
Email:
Телефон 1: +38 (04861) 56117
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені