Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Росинка» Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області
Керуюча організація: Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

    Комунальна організація (установа,заклад) «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Берізка» Новосамарської сільської ради Красноокнянського району  Одеської області» працює з 2002 року. Територія огороджена дерев’яним парканом.Загальна площа – 0,25 га( город – 0,04га, парк – 0,05га, ігровий майданчик – 0,01га, приміщення – 0,02га). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем, протягом 9 годин. Вихідні дні : субота, неділя, святкові дні. Щоденний графік роботи дошкільного закладу: початок роботи – 8:00 годин, закінчення роботи – 17:00 годин. У своєму складі ДНЗ має 2 групи: молодша різновікова група - діти від 3-х до 5 років та дошкільна група – діти від 5 до 6 років. У закладі є вода гаряча та холодна (подача води насосами з власної криниці), а також функціонує каналізування на вигріб.
В установі працює 11 співробітників. Всього педагогів 5, з них 2 особи мають вищу освіту, 2 педагога - середньо-спеціальну.
    Пріоритетні напрямки роботи:
1. Виконання навчально-виховного процесу з фізичного виховання з метою зміцнення і збереження фізичного та психічного здоров’я дитини.
2.Загартування дитячого організму, яке являється одним з найважливіших засобів профілактики захворювання, зміцнення здоров’я дітей.
3. Опора на принцип педагогічного співробітництва колективу вихователів дошкільного закладу та батьків.
4. Створення умов для творчої реалізації вихователів.

Адреса: 67942 Одеська область Красноокнянський район село Новосамарка
ПІБ директора: Цеховська Альона Володимирівна
Email:
Телефон 1: +38 (04861) 4-41-17
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені