Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Філія комунального опорного закладу освіти «Ставрівський навчально-виховний комплекс ( загальноосвітня школа I-III ступенів –заклад дошкільної освіти ) Окнянської селищної ради Окнянського району
Керуюча організація: Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Окнянської селищної ради Окнянського району Одеської області
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

    Дошкільний навчальний заклад відкрито у 2010 році, територія огороджена металевим парканом, типова одноповерхова будівля загальною площею 165,8 м2, в садку працює 2 групи – молодша і старша, є роздягальна, санвузол, буфетна. На прилеглій території розташоване спортивне та ігрове обладнання. Також в наявності є методичний кабінет. Садок розрахований на 36 місць. В установі працює 11 співробітників, педагогів 3.

Пріоритетні напрямки роботи:
1. Гармонійний розвиток  інтелекту, духовності та здоров’я, нестандартний підхід до організації виховного процесу дітей за блочною системою тематичних тижнів. 
2. Практична реалізація методу індивідуального медико-психолого-педагогічного супроводу кожної дитини з метою зміцнення і збереження її фізичного та психічного здоров’я.
3. Удосконалення форм, змісту і методів взаємодії з батьками.
4. Впровадження ідей гендерного виховання.

Адреса: 67941 село Антонівка Красноокнянський район Одеська область
ПІБ директора: Іванова Валентина Семенівна
Email:
Телефон 1: +38 (04861) 34140
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені