Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосок» с.Приморського Кілійського району Одеської області
Керуюча організація: Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради Одеської оюласті
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Що таке «Колосок»?
«Колосок» - це дитячий садок у селі Приморському.
«Колосок» - це мальовничий , казковий куточок по вулиці Котовського, який у 1969 році відкрив двері для дітлахів. Це одноповерхова будівля загальною площею 500м2.
«Колосок» - це малюки з 2-х до 6-ти років. Кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, спальню, групову, санвузол. На прилеглій території розташовані навіси, спортивне, ігрове обладнання. Також в наявності є актова зала.
«Колосок» - це нові методики і програми, втілення яких дає можливість досягти ефективного інтелектуального, фізичного, естетичного розвитку дітей.
«Колосок» - це закохані в свою справу працівники. Яких об’єднує спільна мета – зробити дитинство вихованців яскравим, цікавим, з одного боку, і допомогти дитині стати Особистістю, з іншого.
В установі працює 17 співробітників. Всього педагогів - 6, з них 4 особи мають вищу освіту, 2 педагога - неповну вищу освіту.
Швидкоплинний час залишає в минулому одні проблеми, сьогодення народжує інші. Якісь питання вирішуються швидко, деякі чекають свого часу. Звичайне життя з його радощами, смутками, хвилюваннями. Але усе це залишається на другому плані, коли заходиш на територію дитсадку «Колосок». Це наче інша, незвичайна, країна. Дивні звірі, казкові хатинки…Тут навіть квіти здаються чарівними. Казка продовжується в приміщенні дитсадку, де створено всі умови для того, щоб діти почувалися як удома. Таким є наш «Колосок» - прекрасна дитяча країна, де кожен з дітей оточений любов'ю і турботою.
Пріоритетним напрямком у роботі з дітьми є формування екологічного світогляду дошкільнят

Адреса: 68350 Україна, Одеська область Кілійський район с.Приморське, вул.Бесарабська, 7
ПІБ директора: Чеботарьова Уляна Данилівна
Email:
Телефон 1: +38 0973834245
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені