Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Овідіопольський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4 «Лісова казка»
Керуюча організація: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Овідіопольської селищної ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Дошкільний навчальний заклад створено на підставі рішення ХІІ сесії ХХІІІ скликання Овідіопольської районної ради від 30.08.200 року №148 «Про відкриття дитячого садка в смт.Овідіополь на базі приміщення ЗАТ «Україна»». Територія закладу огороджена металевим парканом, типова.
Одноповерхова будівля загальною площею 451,28 кв.м. в ДНЗ функціонує 3 вікові групи: раннього віку, молодша група та середньо-старша. Кожна група має свій вхід, роздягальню, групову кімнату, спальню, санвузол, вуличний павільйон. На прилеглій території розташовані ігрові та спортивний майданчики з ігровим та спортивним обладнанням. Також в наявності є спортивно-музична зала, медичний кабінет, кабінет практичного психолога. Установа розрахована на 60 місць. В установі на даний час працює 27 співробітників. Із них – 9 педагогів. 6 педагогів мають вищу освіту, 3 – середню-спеціальну.
Пріоритетні напрямки роботи:
1.збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дітей шляхом діагностування, реабілітації, систематичного планового оздоблення з реалізацією завдань дослідно-експериментальної роботи.
2.продовження роботи щодо поглиблення взаємодії з сім’ями вихованців для успішного розв’язання завдань з мовленнєвого розвитку, формування духовних цінностей особистості, спрямованих на комплексне вивчення традицій та обрядів рідного краю.
3.налаштування системи методичної роботи з питань реалізації завдань за Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».
4.формування мінімально достатнього та необхідного рівня освітніх компетенцій дитини перших 6-ти років життя для забезпечення її повноцінного психофізичного та особистісного розвитку і психологічної готовності до навчання у школі.

Адреса: 67801, Одеська область, Овідіопольський район, смт.Овідіополь, вул. Шевченка,буд.2
ПІБ директора: Макушева Ольга Олександрівна
Email: omakusheva@mail.ua
Телефон 1: +38 (048)5131026
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені