Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Заклад дошкільної освіти ясла-садок №3 «Капітошка» Біляївської міської ради Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Біляївської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Заклад дошкільної освіти ясла - садок №3 « Капітошка»  заснований  в 2014 році. Центральна  сторона  території закладу  огороджена  металевим парканом, частина території  цеглою. Заклад  розташований  на  земельній  ділянці – 1 .000 га. Він складається із однієї будівлі для перебування дошкільників, і котельня.

Складається приміщення з 2 – х  блоків  А  і Б. Блок Б- господарча частина: харчоблок з 7-ми приміщень, 3 приміщення з холодильними  установами та склад. Приміщення пральні з обладнанням. Дві вікові групи  музичний  та спортивний зали.

Блок А – складає 6 вікових груп, блок медичної старшої, кабінети - керівника закладу, практичного психолога, кабінет вихователя методиста. Кожна вікова група складається з групового приміщення, спальні, роздягалки, туалетної кімнати та  буфетної. На прилеглій території для  кожної вікової групи облаштований ігровий майданчик з обладнанням. Також є спортивний майданчик зі спортивним міні майданчиком. Садок розрахований на 161 місце. В установі працює штат 48 працівників. Із них 18 педагогів.

Адреса: Отамана Головатого 127 А м. Біляївка, Одеська обл..67602
ПІБ директора: Дурбало Надія Іванівна
Email:
Телефон 1: +38 04852(2-50-23)
Телефон 2: +38 04852(2-50-83)
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені