Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Комунальна установа "Навчально - виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Йосипівка
Керуюча організація: Відділ освіти Захарівської районної державної адміністрації
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

Будівлю НВК здано в експлуатацію у жовтні 1988 року. Типове двоповерхове приміщення. Дошкільна ланка знаходитьсь в одній будівлі.
В 2005-2006 навчальному році в Йосипівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відкрито дошкільну різновікову групу. В грудні 2008 року школа набуває статусу навчально-виховного комплексу, відкрито дитячий садок. Відповідно до розпорядження Фрунзівської державної адміністрації у жовтні 2012 року відкрито другу групу. Загальна площа приміщення – 3050 м. кв. В тому числі дитячий садок – 183 м. кв, кожна група має роздягальню, спальню, санвузол. Прилегла територія – 3.42 га. На ній розташований ігровий та спортивний майданчик для дошкільнят площею 552 м. кв.Є музична зала, але спеціально обладнаної спортивної зали для дошкільнят немає, проте поряд знаходиться спортивний зал НВК. Садок розрахований на 40 місць в якому виховуються 31 дитина. В установі працюють 8 працівників. Із них 3 педагога. Один педагог має вищу освіту та два середню спеціальну.
Пріоритетні напрямки роботи:
Формування творчої інтелектуально розвиненої,ініціативної особистості.

Адреса: Одеська обл Фрунзівський район с. Йосипівка
ПІБ директора: Лисик Юрій Іванович
Email:
Телефон 1: +38 04860 92842
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені