Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Інструкція для батьків


Опис системи

Система дає можливість батькам (законним представникам) зареєструвати свою дитину у заклад дошкільної освіти (ЗДО) через Інтернет. Для цього одному з батьків необхідно зареєструватися на сайті і подати електронну заявку в садок, в який вони хотіли б потрапити. Подати заявку можна тільки в один заклад дошкільної освіти. В системі представлені всі заклад дошкільної освіти (комунальної власності) Одеської області (з описом і фотографіями). Після того, як батьки подали заявку, вони повинні протягом 30 днів підтвердити свою особу і особистість своєї дитини у відповідному районному відділі освіти. Дані електронної заявки повинні повністю збігатися з оригіналами документів. Після того, як Ваша заявка підтверджена, Вам буде відправлено повідомлення та відкрито персональний кабінет в системі, де Ви зможете спостерігати за змінами, доки чекаєте появи вільних місць в обраному Вами ЗДО. Місця в системі розподіляються послідовно - хто раніше зареєструвався і подав заявку, тому і раніше буде видано путівку. У системі встановлені обмеження за віком - заявка не стає актуальною, поки дитині не виповниться 2 роки.

Під час реєстрації заявки у системі Ви можете зустріти наступні вікові категорії:

 • Раннього віку - вік дитини 2-3 роки
 • Молодша - вік дитини 3-4 років
 • Середня - вік дитини 4-5 років
 • Старша - вік дитини 5-6(7) років
 • Різновікова 2-4 - вік дитини 2-4 років
 • Різновікова 4-6 - вік дитини 4-6 років
 • Різновікова 2-6 - вік дитини 2-6 років

За наявності вільних місць у ЗДО система автоматично розподіляє їх, і, залежно від віку дитини, направляє його до відповідної вікової групи.
Після того, як підійшла черга, батькам автоматично відправляється повідомлення на електронну пошту про те, що вони можуть отримати путівку в садок, в який вони реєструвалися.
Зібравши необхідні документи, батьки звертаються до відповідного районного відділу освіти. Після того, як працівник районної адміністрації звірить представлені Вами документи, він зможе автоматично, крізь систему, роздрукувати путівку для Вашої дитини на принтері. Дані про батьків та їх дитину автоматично розміщуються в документі. Працівнику адміністрації залишається тільки поставити підпис і печатку. Після отримання путівки, батьки (з путівкою) прямують до обраного закладу дошкільної освіти.


Реєстрація

Щоб зареєструватись на сайті, перейдіть за схемою Головна < Зареєструватися. >Після цього необхідно заповнити анкету. Всі поля, відмічені зірочками *, обов’язкові для заповнення. Будьте уважні при заповненні особистих даних: якщо введена інформація не буде збігатися з оригіналами документів, ваша заявка до закладу дошкільної освіти буде анульована.
При заповненні поля «Адреса» необхідно ввести вашу фактичну адресу проживання у форматі:
«Вулиця», «будинок», «квартира» , якщо ви мешканець міста, в іншому випадку вам необхідно ввести повну адресу: «область», «район», «місто / село», «вулиця», «будинок», «квартира».
Увага!Не забудьте свою електронну пошту і пароль. Вони будуть необхідні для подальшого входу в систему. Електронна пошта повинна бути актуальною і діючої, а ви повинні мати доступ до неї. Це необхідно для того, щоб ви могли отримувати повідомлення про рух вашої заявки.

Після підтвердження своєї згоди на внесення, обробку, використання та зберігання особистих даних, вам необхідно ввести слова та цифри з картинки – це робить неможливою автоматичну реєстрацію сторонніх людей. Наприкінці натискаємо «Реєстрація».


Після реєстрації ви потрапляєте на головну сторінку 1. Головне меню. За його допомогою ви можете потрапити в будь-який розділ системи.
 2. Підказки. Вони відображають дії, які вам необхідно зробити, щоб успішно подати заявку в ЗДО. Дії краще виконувати послідовно –зверху-вниз.
 3. Список поданих заявок. У цьому розділі відображається список всіх заявок, які ви подали.
 4. Історія. У цьому розділі відображаються зміни, які відбулися з вашими заявками.

Підтвердження електронної пошти

Для продовження роботи з системою вам необхідно підтвердити адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації. Для цього вам буде надіслано листа з посиланням всередині. Уважно прочитайте інструкції й перейдіть за посиланням. Якщо лист не прийшов, ви можете повторно відправити його на свою пошту с головної сторінки.


Реєстрація дитини

Після підтвердження пошти, вам необхідно зареєструвати в системі свою дитину. Для цього перейдіть в розділ Мій профіль< Мої діти > Додати


Далі введіть дані у відповідні поля.Увага! Мнімальний вік дитини для реєстрації – 1 рік 6 місяців


Список дитячих закладів

Щоб переглянути всі дитячі установи міста, перейдіть в розділ <Електронний реєстр > Список дитячих садківВибравши відповідний район, на сторінці з’явиться список дитячих садків, які за ним закріплені. У кожного дитячого закладу вказана додаткова інформація про кількість груп, кількість поданих заявок, а також контактна інформація.

Натиснувши назву дитячого закладу, можна отримати додаткову інформацію, а також переглянути фотографії.Подача заявки

Якщо ви обрали заклад дошкільної освіти та впевнені в тому, що хочете потрапити саме в нього, вам потрібно подати заявку в дане ЗДО. Для цього необхідно пройти через головне меню <Електронний реєстр > Подати заявку


Спочатку ознайомтесь з правилами роботи електронної черги і дайте згоду на їх дотримання. Потім оберіть дошкільний заклад, в якій ви хочете подати заявку на зарахування дитини.

Всі дані в заявці будуть заповнені автоматично. Після цього на екрані з’явиться інструкція з інформацією про те, де ви повинні підтвердити заявку і протягом якого терміну.


Підтвердження заявки

Обов’язковим етапом реєстрації дитини є підтвердження даних, які були введені в заявці. Для цього вам протягом 30 днів необхідно підійти до відповідного районного відділу освіти з оригіналами документів.
Увага! Якщо протягом зазначеного строку заявка не буде підтверджена, вона буде видалена з системи. Після підтвердження заявки особисті дані батьків і дітей змінювати неможливо.


Отримання путівки

Після того, як Ваша заявка підтверджена, Вам буде відправлено повідомлення та відкрито персональний кабінет в системі, де Ви зможете спостерігати за змінами, доки чекаєте появи вільних місць в обраному Вами ЗДО. Місця в системі розподіляються послідовно - хто раніше зареєструвався і подав заявку, тому раніше буде видано путівку. У системі встановлені обмеження за віком - заявка не буде актуальною, поки дитині не виповниться 2 роки.
Під час реєстрації заявки у системі Ви можете зустріти наступні вікові категорії:

 • Група раннього віку - вік дитини 2-3 роки
 • Молодша група - вік дитини 3-4 років
 • Середня група - вік дитини 4-5 років
 • Старша група- вік дитини 5-6(7) років
 • Різновікова 2-4 - вік дитини 2-4 років
 • Різновікова 4-6 - вік дитини 4-6 років
 • Різновікова 2-6 - вік дитини 2-6 років

При наявності вільних місць у ЗДО, система автоматично розподіляє їх, і, залежно від віку дитини, направляє його до відповідної вікової групи.
Після того, як підійшла ваша черга, вам автоматично відправляється повідомлення на електронну пошту про те, що ви можете отримати путівку в садок, в якій реєструвалися. У листі також міститься інструкція з описом ваших подальших кроків.

Після отримання запрошення на отримання путівки вам необхідно протягом 10 днів підійти до районного відділення освіти і пред’явити відповідні документи. В іншому випадку ваша заявка перейде в "Пасивний" режим. Ваша позиція в реєстрі не зміниться. Але для того, щоб отримати путівку при появі вільних місць, необхідно натиснути на кнопку "Активувати" на сторінці вашої заявки.

Ця процедура необхідна для того, щоб відсіяти батьків, які передумали віддавати дитину в ЗДО і забули видалити заявку.

Якщо ви свідомо не хочете отримувати путівку, але плануєте це зробити в майбутньому, ви можете скоротити час очікування на місце в ЗДО інших батьків. Для цього вам необхідно перейти на сторінку заявки і натиснути "Відміна/Скасувати". Після цього ваша заявка перейде в "Пасивний" режим. Ваша позиція в реєстрі не зміниться.

Для того щоб отримати путівку при появі вільних місць, необхідно натиснути кнопку "Активувати" на сторінці вашої заявки.

Після отримання путівки, Ви (з путівкою) прямуєте до вибраного закладу дошкільної освіти.

 • Copyright 2013 aisrd.org
 • Всі права захищені