Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Гномик» міста Білгорода-Дністровського Одеської області
Керуюча організація: Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Тип власності: Комунальна
Опис:

 

Дошкільний навчальний заклад засновано 1987 року, територія огороджена металевим парканом, типова
Двоповерхова будівля загальною площею 9854,5 м2, кожна група має свій окремий вхід, роздягальню, спальню, групову, санвузол, міні-кухню. На прилеглій території розташовані навіси, спортивне ігрове обладнання.Також в наявності є музична та спортивна зала, кабінет психолога, методичний кабінет. Садок розрахований на 320 місць. В установі працює 49 співробітників. Всього педагогів 21, з них 8 осіб мають вищу освіту, 13 педагога середню спеціальну.
Пріоритетні напрямки роботи:
1.Впровадження в практику роботи програми розвитку старших дошкільників «Впевнений старт» та реалізацію Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
2. Удосконалення системи роботи з питань логіко – математичної компетентності дошкільників згідно вимог програми «Впевнений старт» та Базового компонента дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти .
3. Покращення якості роботи щодо забезпечення наступності в роботі з дітьми старшого дошкільноговіку і учнями перших класів .
4. Поліпшенняроботищодоствореннярозвиваючого предметно – ігровогосередовища в ДНЗ, формуваннюбезпечноїповедінки в довкіллі та зміцненню здоров я вихованців, забезпеченняїхсвоєчасним, повноцінним, гармонійнимфізичнимрозвитком з перших роківжиттявідповіднодо вимогБазовоїпрограми «Я у Світі» та програми «Впевнений старт».
5. Продовження роботи по підвищенню професійної майстерності педагогів та покращенню якостізнань дошкільників шляхом впровадження інноваційних технологій.

Адреса: 67700 Одеська обл.. м. Білгород – Дністровський, вул.. Плавнева,64
ПІБ директора: Мінакова Наталія Василівна
Email: Detsad – gnom@ukr.net
Телефон 1: +38 ( 04849)2-50-97
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені