Для того, щоб скористатися усіма функціями сайту, включіть javascript у налаштуваннях вашого інтернет-браузеру!

Сторінка ЗДО

Назва закладу: Слобідський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Керуюча організація: Відділ освіти,культури, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації
Тип: Заклад дошкільної освіти (ясла)
Тип власності: Державна
Опис:

   Типова школа, збудована в 1992 році. В навчально-виховний комплекс реорганізована в 2013 році. Двоповерхова будівля загальною площею 1299 м кв.

    Діє одна різновікова дошкільна група в окремому крилі приміщення школи. Група має окремий вхід, санвузол, роздягальню, кімнату для занять, ігрову кімнату, спальню, їдальню. 

   На прилеглій території розташовані ігровий майданчик, спортивний майданчик. Група  розрахована на 20 дітей. Працюють 5 співробітників. Всього педагогів 3, з них має вищу освіту – 1, 2 – середню спеціальну.

    Колектив дошкільної групи працює над вирішенням  методичної проблеми: «Особистісно- орієнтовний підхід до організації навчально-виховного процесу – запорука гуманізації педагогічного процесу в умовах забезпечення наступності між дошкільною і початковою освітою». Основними   напрямками  роботи є :

1.Удосконалення форм, методів і змісту взаємодії з батьками.

2.Створення в умовах дошкільного навчального закладу розвивального життєвого простору, сприятливого для гармонійного та різнобічного розвитку дошкільника, формування його особистосі для закладання основ компетентності та формування шкільної зрілості, для розвитку в дитини системи ціннісних ставлень до життя.

Адреса: 67421 с. Слобідка, Роздільнянський район Одеська область
ПІБ директора: Кіндзерська Людмила Вікторівна
Email: kindzerskaya69@mail.ru
Телефон 1: +38 (04853)4-92-37
Телефон 2:
  • Copyright 2013 aisrd.org
  • Всі права захищені